Vítejte na ZŠ Bor

Vše co o nás hledáte, najdete na těchto stránkách, pokud ne, napište nám a rádi web upravíme!

Bojujeme a jsme úspěšní!

Zúčastňujeme se nejčastějších a nejznámějších sportovních akcí. Účast na sportovních klání má v naší škole dlouholetou tradici. Úspěchy sklízíme na mnoha bitevních polích. Prohlédněte si web a uvidíte!

Neustálé inovace!

Realizujeme mnoho projektů a neustále inovujeme v oblasti IT. I díky tomu dál zkvalitňujeme a modernizujeme výuku.

Exkurze a výlety

K výuce patří exkurze a výlety. Těch podnikáme mnoho. Věda a poznání nás baví!

• Název školy: Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace
  • Ulice, číslo: Školní 440
  • PSČ : 348 02
  • IČ: 75005824
  • Město: Bor
  • Okres: Tachov
  • Zřizovatel: Město Bor, náměstí Republiky 1, 348 02 Bor
  • Poslední zařazení do rejstříku škol a školských zařízení :
    • Město Bor usnesením zastupitelstva č.392 z 25.9.2002 s účinností od 1.1.2003
      a Dodatkem č.1 na základě usnesení zastupitelstva č.353 z 23.11.2005
    • Rozhodnutím MŠMT z 1.2.2006 s účinností od 1.2.2006
  • IZO :
    • Škola: 102464162
    • Školní družina: 115900039
    • Školní jídelna: 102628718
    • Ředitelství: 600073831

Naše škola se nachází v malém městě v okrese Tachov, pokud chcete vědět více, klikněte na město Bor. A jestli opravdu nevíte, kde leží Bor, tak nahlédněte do mapy.

Máme tu také dobré podmínky pro rekreaci a pár památek, tak jestli máte chuť, budeme rádi, když nás navštívíte nebo si na nás vzpomenete, když pojedete okolo (viz. např. http://www.zamekbor.cz).

Školu najdete na hlavní křižovatce u náměstí, v ulici Školní č.p.440. Škola je významou dominantou centra města.

Škola zvenku

Naše škola se skládá z několika budov:

hlavní budovy 1. a 2. stupně propojuje vestibul, ze kterého vede krček směrem do tělocvičny. V této propojovací budově se nacházejí rovněž další odborné učebny. Z budovy 2. stupně potom areál pokračuje do školní jídelny a družiny. Za hlavními budovami se nacházejí školní pozemky využívané pro pracovní činnosti a družinu. Škola rovněž využívá nedaleký nově zrekonstruovaný stadion.

Třídy a učebny

Máme 18 tříd od první do deváté třídy a ty jsou rozdělené na A a B.

Ostatní prostory školy ve fotografii

Chodby I. a II. stupně, spojovací chodby, družina, vestibul, jídelna, kotelna a toalety...

Sportovní stadion v Boru

| přihlásit se | (C) 2008-2016 ZŠ BOR